استانداربوشهرفرداچهارشنبه دربردخون حضورپیدامی کند

استانداربوشهربه همراه معاونین استاندارومدیران کل استان فرداچهارشنبه۲مهردربردخون حضورمی یابدوساعت۱۵درجلسه هم اندیشی درسالن شهیدانیسه سخنرانی خواهدکرد.

قبل ازاین اعلام شده بودکه استاندارپنج شنبه به بردخون سفرمی کند.

+ نوشته شده در سه شنبه 1393/07/01ساعت 15:57 توسط نامجوزحمتکش |

+ نوشته شده در سه شنبه 1393/07/01ساعت 15:52 توسط نامجوزحمتکش |

جشن عاطفه ها16مهردربردخون برگزارمی شود

رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه بردخون درجلسه هماهنگی جشن عاطفه هادربردخون اظهارداشت: باآغازسال تحصیلی دانش آموزان بالباس ونوشت افزارنوپادرمدرسه می گذارندوشادوخرم همراه باهم کلاسی های خودبه تحصیل مشغول می شوند.

عباس جمالی فردافزود:درمیان دانش آموزان ممکن است افرادی ازاقشارمحروم نیزحاضرباشندکه برای تأمین لوازم مدرسه ای مشکل داشته باشندکه برای حمایت ازاین گروه نهادهای خیریه کمک هایی انجام می دهندوبخشی ازاین هزینه هارابرعهده می گیرند.

وی اضافه کرد:کمیته امدادامام خمینی هرساله باهمکاری آموزش وپرورش وتعدادی ازادارات اقدام به برگزاری جشن عاطفه هادرکشورمی کندکه دربخش بردخون نیز16مهرماه همزمان باسراسرکشورجشن عاطفه هادرشهر،روستاهاومدارس برگزارمی شود.

نماینده کمیته امدادامام خمینی شهرستان دیّرنیزگفت:جشن عاطفه هادربخش بردخون همچون سال های گذشته باشکوه ومشارکت اقشارمردم برپامی شودکه برای جمع آوری کمک های نقدی وغیرنقدی 5پایگاه پیش بینی شده ودردومدرسه ابتدایی بلال وام البنین به عنوان نمادین صندوق کمیته امدادمستقرخواهدشد.

احمدواعظ افزود:ازمحل کمک های جمع آوری شده پس ازکسرسهم کمیته امداد،مبالغ جمع آوری شده دیگربه حساب مدارس منطقه واریزخواهدشد.

+ نوشته شده در سه شنبه 1393/07/01ساعت 15:12 توسط نامجوزحمتکش |

فرمانده حوزه مقاومت کربلا بردخون: هفته دفاع مقدس چون نگینی بر تارک تاریخ حماسه و ایثار می‌درخشد

فرمانده حوزه مقاومت کربلا بردخون گفت: هفته دفاع مقدس چون نگینی تا همیشه بر تارک تاریخ حماسه و ایثار می‌درخشد

یوسف درویشی در گفتگویی با تجلیل از ایثارگران دوران جنگ8ساله اظهارداشت: تاریخ ۸ ساله دفاع مقدس پر از عشق، ایثار و مقاومت است که دعای شبانه پرچمدار آزادی و یاور بسیجیان و رزمندگان حضرت امام راحل(ره)، خروش سپاهیان، بسیجیان، ارتشیان و پشتیبانی خالصانه پیر و جوان، مرد و زن را در دل خود دارد، همواره در سینه تاریخ خواهد ماند.

وی افزود: ذکر فداکاری و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس موجب زنده نگه داشتن و پویایی اسلام و انقلاب اسلامی و بیانگر آمادگی و حفظ قدرت دفاعی ملت قهرمان ایران است.

درویشی با تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در بخش بردخون گفت: شرکت در رژه حماسی در  مرکز شهرستان، برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس در مدرسه شهید نجات الهی، اجرای ویژه برنامه های دفاع مقدس در پایگاه های مقاومت، بیان خاطرات توسط رزمندگان دوران دفاع مقدس در مدارس از برنامه های این هفته در بردخون است.

فرمانده حوزه مقاومت کربلا  ادامه داد: در این هفته برنامه های دیگری مانند دیدار با فرماندهان دفاع مقدس، دیدار با خانواده های معظم شهدا، اجرای مسابقات ورزشی محلی، عطرافشانی  ،مراسم معنوی دعای ندبه، برپایی ایسستگاه صلواتی درشهر و روستاها، حضور بسیجیان در مراسم نمازجمعه اجرا خواهد شد.

وی برگزاری نشست روشنگری با حضور سرگروه های صالحین ،رونمایی از تابلوهای تصاویر شهدا و فراخوان دسته عاشورا دراز برنامه های این هفته برشمرد و خواستار حضور ومشارکت ایثارگران و اقشار مختلف مردم دراین برنامه ها شد.

+ نوشته شده در سه شنبه 1393/07/01ساعت 15:5 توسط نامجوزحمتکش |

ساعت رسمی کشور امشب تغییر می‌کند
ساعت رسمی کشور، امشب یک ساعت به عقب کشیده می شود.

هموطنان باید راس  12 امشب، ساعتها را به عقب بکشند و آنرا روی ساعتِ 23 تنظیم کنند.

براساس قانون، ساعت رسمی کشور، هر سال اول فروردین، یک ساعت به جلو می رود و      سی ام شهریورماه به حالت سابق برگردانده می شود.

+ نوشته شده در یکشنبه 1393/06/30ساعت 6:49 توسط نامجوزحمتکش |

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر خبر داد:

آزمون قرآن و عترت ۴ مهر در دیر برگزار می شود

پارس خلیج” غلامرضاناطقی پورگفت: با پایان یافتن زمان ثبت نام تعداد 146 نفر جهت شرکت در آزمون حفظ و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کردند که از لحاظ جمعیت آمار شرکت کنندگان شهرستان دیر پس از بوشهر و برازجان بیشترین شرکت کننده را دارد.

به گزارش پارس خلیج:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر در گفتگو با خبرنگار پارس خلیج یکی از مهم‌ترین برنامه‎های قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دیر را برگزاری آزمون تخصصی سراسری حفظ و مفاهیم قرآن عنوان کرد و اظهار داشت: آزمون قرآن و عترت از طرف وزارت ارشاد،و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر،همزمان با سراسر کشور روز چهارم مهرماه سال جاری در در شهر آبدان برگزار می‎شود.
 

غلامرضا ناطقی با اشاره به آمار داوطلبان شرکت در آزمون قرآن وعترت شهرستان دیر گفت: با پایان یافتن زمان ثبت نام تعداد 146 نفر جهت شرکت در آزمون حفظ و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کردند که از لحاظ جمعیت آمار شرکت کنندگان شهرستان دیر پس از بوشهر و برازجان بیشترین شرکت کننده را دارد.

ناطقی ادامه داد:: 12 عنوان آموزشی در این آزمون قرارداده شده است که از آن جمله می‎توان به حفظ جزء سی جزء، یک جزء، سه جز، پنج، 10، 15، 20 و 30 جزء، حفظ موضوعی، مفاهیم مقدماتی و نهج البلاغه اشاره کرد.

وی در پایان اضافه کرد: در شهرستان دیر نیز مثل شهرستانهای دیگر استان بوشهر باید یک مؤسسه به‌عنوان مجری طرح انتخاب می‎شد که با نظارت این اداره بتواند این آزمون را برگزار کند که در همین ارتباط مؤسسه قرانی بشری شهر آبدان، این مسئولیت را بر عهده گرفت.

+ نوشته شده در شنبه 1393/06/29ساعت 22:24 توسط نامجوزحمتکش |

به احتمال زیاداستانداربوشهرپنج شنبه ۳مهردربخش بردخون حضورخواهدیافت وضمن شرکت درجلسه شورای اداری بخش وبازدیدازطرح هاوپروژه هادرجمع مردم بخش بردخون سخنرانی خواهدکرد.

اطلاعات تکمیلی اعلام خواهدشد.

+ نوشته شده در جمعه 1393/06/28ساعت 13:29 توسط نامجوزحمتکش |

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون: منطقه بردخون در زمینه ثبت نام دانش آموزان برتر استان شده است

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون گفت: منطقه بردخون در زمینه ثبت نام دانش آموزان و تجهیزات برتر استان  شده است

عباس جمالی فرد در نشست شورای معاونین اداره آموزش و پرورش منطقه  بردخون با مدیرکل آموزش و پرورش استان اظهارداشت: با تلاش و مشارکت مردم، دهیاران، شهرداری، شوراهای اسلامی و ادارات بخش ؛ مدارس منطقه آماده بازگشایی و آغاز سال تحصیلی جدید می باشند.

وی افزود: با دهیاران، شوراهای اسلامی و مسئولان منطقه جلساتی برگزار شده که حاصل آن مشارکت سازنده و اثرگذار اولیا، دهیاران و شوراهای اسلامی بوده است و علاوه بر آن شهرداری و مسئولان منطقه نیز درحد توان یاری گر ما در آماده سازی مدارس بوده اند.

جمالی فرد با تقدیر از تلاش های شبانه روزی معاونان و کارشناسان اداری گفت: در ایام بازگشایی و هفته دفاع مقدس نمایشگاه ویژه دفاع مقدس در منطقه برپا می شود تا دانش آموزان بهتر با نمادهای دفاع مقدس آشنا شوند.

د رادامه معاونان آموزشی و دبیر پروژه مهر، پرورشی و تربیت بدنی، پشتیبانی، ارزیابی و عملکرد، حراست و روابط عمومی پیرامون حوزه های کاری خود مطالبی بیان نمودند.

پس از پایان نشست مدیرکل آموزش و پرورش استان و هیأت همراه و اعضای شورای معاونین اداره از مدارس مجری جشن شکوفه ها و بازگشایی بازدید کردند.

+ نوشته شده در جمعه 1393/06/28ساعت 13:21 توسط نامجوزحمتکش |

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر: تاکنون 58درصد اعتبارات آموزش و پرورش استان محقق شده  است

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: تاکنون 58درصد از اعتبارات آموزش و پرورش استان بوشهر محقق شده  است

اصغر حصیری در نشست شورای معاونین اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون اظهارداشت: امروز نگاه ها به آموزش و پرورش تغییر کرده و جایگاه آن ارتقاء یافته و همگان بر این باورند که آموزش و پرورش زیربنای  توسعه کشور است و همه مراکز و ادارات و نهادها نیروی انسانی خود را از آموزش و پرورش تأمین می کنند.

وی افزود: اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر به عنوان اوّلین دستگاه اجرایی تاکنون 58درصد اعتبارات مصوب خود را در اختیار گرفته است و از مجموع9میلیارد و600میلیون تومان مصوب، در حال حاضر5 میلیارد و600میلیون تومان را دریافت کرده است.

حصیری با بیان اینکه مشکلی برای بازگشایی مدارس استان نداریم، اضافه کرد: برنامه های خود را بر اساس 4راهبرد وزیر آموزش و پرورش یعنی ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی، ارتقاء جایگاه مدیریت و تعالی مدیریت، عملیاتی کردن بودجه و تقویت مشارکت های مردمی و تمرکززدایی تنظیم  کرده ایم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تقویت زنگ انشاء را در مدارس یادآور شد وگفت: فرهنگ نقد و انتقاد را در مدارس گسترش دهیم و در زمینه نهادینه کردن بحث و گفتگو، مطالعه و کتابخوانی تلاش کنیم و افکار، ایده ها و طرح های نو را مورد حمایت قرار دهیم.

وی بردخون را سرشار از نیروی انسانی کارآمد و خلاق دانست و تصریح کرد: بردخون شخصیت های بزرگ  و ملی را در خود پرورش داده که در سطح کشور مایه افتخار هستند  و نماینده مجلس خبرگان رهبری و مدیرحوزه های سراسر کشور نمونه ای از این بردخونی افتخارآفرین  است.

حصیری بر ایجاد نشاط و شادی در مراسم بازگشایی مدارس تأکید کرد و گفت: دانش آموزان باید درس و تحصیل را با روحیه و انگیزه مضاعف و شاد آغاز کنند تا به سمت موفقیت ها و کسب قله های افتخار پیش بروند.

وی خواستار تقویت و فعال سازی کلاس های کنکور در منطقه شد.

+ نوشته شده در جمعه 1393/06/28ساعت 13:20 توسط نامجوزحمتکش |

جلسه شورای معاونین اداره آموزش وپرورش بردخون باحضورمدیرکل آموزش وپرورش استان وبازدیدازمدارس منطقه

 

+ نوشته شده در پنجشنبه 1393/06/27ساعت 16:14 توسط نامجوزحمتکش |

مطالب قدیمی‌تر