اطلاعیه جذب و بکارگیری معلم وظیفه

بدینوسیله به اطلاع می رساند ؛ اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون قصد دارد جهت تکمیل پرسنل آموزشی خود تعدادی معلم وظیفه ( سرباز معلم ) جذب و بکارگیری نماید. لازم است متقاضیان جهت ثبت نام حداکثر تا تاریخ 10/2/94 به اموراداری این اداره مراجعه نمایند. به درخواست مراجعان پس از تاریخ مذکور به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون

+ نوشته شده در شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۰۵ساعت 9:40 توسط نامجوزحمتکش |

رئیس شورای اسلامی شهر بردخون خبر داد: پارک جنگلی70هکتاری در بردخون  احداث  می شود

علی کشاورز در حاشیه جلسه شورای شهر در گفتگویی اظهار داشت: شورای شهر و شهرداری بردخون از مدت ها پیش برای ایجاد و راه اندازی  پارک ساحلی در ساحل  دریا و خورخان  بردخون  فعالیت های  مستمری  داشته  است  که  انتظار می رود پس از پایان  مراحل پیگیری و کسب مجوز شاهد ایجاد پارک ساحلی در خورخان  بردخون باشیم.

وی با بیان اینکه  زمین  ساختمان شهرداری و پارک ولایت  به صورت اجاره ای در اختیار شهرداری  بردخون قرار گرفته بوده، گفت: اجاره زمین های مذکور تاکنون  پرداخت  نشده  است اما با پیگیری های  شورای  اسلامی و شهردار سابق و شورا و شهردار فعلی کار تملک  این اراضی  مراحل  پایانی خود را سپری  می کند.

کشاورز افزود: با پیگیری های شورا و شهرداری  بردخون  و حسن نیت  و همکاری  محیط  زیست، فرمانداری ، استانداری  و مردم منطقه  کار واگذاری  زمین70 هکتاری جهت احداث  پارک جنگلی در بردخون  مراحل  پایانی را طی  می کند که  پس  از انجام  این  مراحل  به زودی  پارک  مذکور احداث  و در اختیار مردم  خوب  بردخون قرار می گیرد.

رئیس  شورای  شهر بردخون با اشاره  به وجود گرد و غبارهای فراوان  در منطقه، ایجاد این پارک را در کنترل گرد و غبار و ریزگردها مؤثر دانست و خواستار مشارکت همه مسئولان و مردم در راه اندازی  این پارک  بزرگ در بردخون  شد.

وی در پایان از همراهی مردم  و مسئولان تقدیر کرد و بر تعامل  و مشارکت همگانی در پیشبرد اهداف  و رفع مشکلات  شهر تأکید کرد.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۰۳ساعت 13:16 توسط نامجوزحمتکش |

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون خبر داد: همایش بزرگ فرهنگیان 15اردیبهشت در بردخون برگزار می شود

عباس جمالی فرد در جلسه مدیران مدارس منطقه بردخون با گرامیداشت فرارسیدن ماه رجب اظهار داشت: از فیض این ماه پربرکت بهره ببریم و برای نزدیکی به خداوند متعال تلاش کنیم چرا که ماه رجب ماه توبه و استغفار به درگاه پروردگار است.

وی افزود: از فرصت باقی مانده سال تحصیلی استفاده کنیم و همه تلاش و همت خود را به کارگیریم و ضمن مطالعه و مرور درسها تجربیات ارزشمند را در اختیار دانش آموزان قرار دهیم تا از این زمان برای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت منطقه بهره برداری شود.

جمالی فرد ادامه داد: هفته بزرگداشت مقام معلم 10اردیبهشت با اجرای یادواره شهدای دانش آموز حوزه جنوبی در جم آغاز می شود که خانواده های معظم6شهید دانش آموز منطقه بردخون در این مراسم حضور پیدا می کنند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بردخون اضافه کرد: در ایام هفته معلم از5 معلم نمونه منطقه تجلیل می شود و همایش بزرگ فرهنگیان منطقه بردخون 15اردیبهشت با حضور مسئولان بخش و شهرستان در سالن کانون شهید نامدار بردخون برگزار می شود و از فرهنگیان منطقه تجلیل خواهد شد.

در ادامه معاونان آموزشی، پرورشی و تربیت بدنی، کارشناسان ارزشیابی و ارزیابی و عملکرد در زمینه اقدامات و وظایف خود مطالبی بیان نمودند.

+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۳۹۴/۰۲/۰۲ساعت 15:0 توسط نامجوزحمتکش |

سرپرست شبکه بهداشت دیر تاکید کرد: لزوم توجه بیشتر شهروندان دیری به سلامت دندان

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: لازم است شهروندان دیری معاینات دوره‌ای دهان و دندان را بیشتر مورد توجه قرار دهند

عادل مقدس در حاشیه  بازدید از واحد دندانپزشکی مرکز بهداشتی درمانی بردخون با بیان اینکه مراجعات دیر هنگام شهروندان به دندانپزشکی باعث آسیب بیشتر به دندان آنها می‌شود، اظهار داشت: اغلب افراد هنگامی به دندانپزشک مراجعه می کنند که درد، عفونت و آبسه دارند  یا قسمتی از دندانشان می شکند که در این موارد هم عمر دندانها کم شده و هم هزینه اعمال دندانپزشکی برای درمان ‏بیشتر می‌شود ‏.

وی با تاکید بر لزوم مراجعات منظم به دندانپزشکی، گفت: با مراجعه دوره‌ای شش ماهه به دندانپزشکی و معاینه دندان‌ها، پوسیدگی آن نیز قابل پیشگیری، تشخیص و کنترل است .

مقدس با ارایه آماری از میزان مراجعین شهروندان دیری به مطب‌های دندانپزشکی تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، افزود: در سال گذشته تعداد 2 هزار و 517 نفر معاینه دندانپزشکی شده اند و دندان یک هزار و 191 نفر نیز کشیده شده است .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اعلام کرد: متاسفانه شاخص دندان های پوسیده، پرشده و افتاده مطلوب نیست که لازم است شهروندان توجه بیشتری نسبت به سلامت دندان خود داشته باشند .

وی با بیان اینکه پنج دندانپزشک در مراکز بهداشتی درمانی شهرستان فعال هستند، گفت: مراکز بهداشتی درمانی دیر ، آبدان و بردخون دارای مطب دندانپزشکی می باشند و خدمات دندانپزشکی در این مراکز ارایه می‌شود .

این مقام مسئول  اضافه کرد: واحد دندانپزشکی درمانگاه تامین اجتماعی بندر دیر نیز در کنار سه مطب بخش خصوصی فعال می‌باشد .

وی به خدمات ارایه شده در مطب دندانپزشکی تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اشاره کرد و گفت :خدمات بهداشتی و درمانی از قبیل معاینه، کشیدن، ترمیمی، جرمگیری و بروساژ، رادیولوژی، پالپوتومی، فلورایدتراپی، فیشورسیلانت و درمان پالپ زنده توسط دندانپزشکان شاغل در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر ارایه می‌شود .

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با درخواست از دندانپزشکان، تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان آمادگی لازم برای همکاری با دندانپزشکان جهت تاسیس مطب دندانپزشکی در مناطق مختلف شهرستان دیر را دارد.

+ نوشته شده در سه شنبه ۱۳۹۴/۰۲/۰۱ساعت 15:58 توسط نامجوزحمتکش |

 فرماندارشهرستان دیّر:عوارض‌آلایندگی به دهیاری‌های شهرستان دیّر پرداخت شود

فرماندار شهرستان دیر گفت: این شهرستان با ۱۸ دهیاری و ۲۱ شورای اسلامی روستایی است نیاز به اعتبارات لازم برای عمران روستایی دارند که لازم است عوارض‌آلایندگی به دهیاری‌های شهرستان دیر پرداخت شود.

به گزارش "مطاف24"  حمزه اعتماد صبح امروز در نشست هم‌اندیشی بخشداران و دهیاران شهرستان دیر با حضور معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه شهرستان دیر از کمبودهای اعتباری در حوزه روستایی رنج می‌برد اظهار  داشت: شهرستان دیر دارای 52 هزار نفر جمعیت است که در سه بخش و شهر و 21 روستا سکونت دارند.

وی با اشاره به اینکه در 18 روستای شهرستان دیردهیاری تاسیس شده است گفت: از این تعداد دهیاری 12 دهیاری دارای ماشین‌آلات و شش دهیاری از ساختمان اداری بهره‌مند هستند.

فرماندار شهرستان دیر، با تاکید بر رسیدگی بیشتر به دهیاری‌های شهرستان دیربیان کرد: نیاز است تجهیزات نرم‌افزاری و سخت افزاری در دهیارها تقویت شود و توجه ویژه‌ای به اعتبارات این دهیاری‌ها شود.

اعتماد خواستار عمران روستایی دهیاری‌ها شد و افزود: برای توسعه عمران روستایی لازم است عوارض‌آلایندگی به دهیاری‌های شهرستان دیر پرداخت شود.

وی خواستار تمرکز زدایی از توزیع اعتبارات خرید ماشین آلات برای روستاها شد و گفت: استفاده از ظرفیت تعاونی دهیاران برای توسعه روستاها می‌تواند امری مفید و موثر باشد که علاوه بر درآمدزایی در مدیریت مالی نیز نقش‌آفرین است.

+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ساعت 15:42 توسط نامجوزحمتکش |

به نام خداوندبخشنده مهربان

با توجه به اینکه بخشداری بردخون جهت ارتقاء و بهبود وضعیت خدمت رسانی، نسبت به راه اندازی سامانه انتقادات و پیشنهادات اقدام نموده، خواهشمنداست جهت آبادانی دیار خود نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را به شماره50002030040900پیامک نمایید.

بخشداری بخش بردخون

+ نوشته شده در یکشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ساعت 22:44 توسط نامجوزحمتکش |

 

 

 

 

 

+ نوشته شده در شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ساعت 23:46 توسط نامجوزحمتکش |

 

 

 

 

 

 

 
 

 

+ نوشته شده در شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۹ساعت 23:2 توسط نامجوزحمتکش |

 

 

 

+ نوشته شده در جمعه ۱۳۹۴/۰۱/۲۸ساعت 23:26 توسط نامجوزحمتکش |

طی حکمی از سوی شهردار بردخون آقای حسن عاشوری به عنوان معاون شهردار و عامل ذیحساب شهرداری بردخون منصوب شد. 

وی قبل از این مسئولیت هایی نظیر انبارداری، درآمد، کارپردازی، خدمات، کارشناس آتش نشانی و تأسیسات شهرداری بردخون را به عهده داشته است.

پیش از این مجید بهمنی معاونت شهرداری بردخون را به عهده داشته است.

+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ساعت 13:53 توسط نامجوزحمتکش |

مطالب قدیمی‌تر